Proponujemy Państwu połączenie indywidualnej diety z kontrolowaną aktywnością fizyczną i zabiegami ułatwiającymi zwalczanie cellulitu, oczyszczenie organizmu z toksyn, zredukowanie stresu w życiu codziennym :

dieta dla cukrzyków Poznań

Milon:

Ćwiczysz w kameralnym, estetycznym wnętrzu, w miłej atmosferze, dzięki czemu wysiłek jest przyjemnością. To nie żmudny wycisk, tylko ciekawe zadanie: jednocześnie wzmacniasz mięśnie, spalasz tłuszcz, kształtujesz sylwetkę oraz dbasz o serce i układ krążenia. Maszyny ustawione są w kręgu, przez co czujesz się raźniej, mając kontakt z innymi ćwiczącymi. Zanim zdążysz się znudzić już przychodzi czas na kolejną stację, bo trening siłowy danej partii ciała zajmuje tylko 1 minutę, a jazda na roweruk i bieganie na orbitreku 4 minuty.

dietetyk hashimoto Poznań

Kriokomora:

Ważnym aspektem dobroczynnej roli kriostymulacji jest przyspieszenie metabolizmu w organizmie. Regularne, krótkotrwałe działanie skrajnie niskiej temperatury na ciało może pobudzć produkcję ciepła w organizmie, wynikającą z przyspieszenia tempa jego metabolizmu - w wyniku jednorazowo możemy stracić ok 500 kcal. Do intensyfkacji procesu produkcji ciepła przyczyniają się zmiany w perfuzji krwi, będące wynikiem bezpośredniej reakcji na zimno. Tym oto sposobem, wywołuje się reakcję hipertermiczną w organizmie, tj. stan przyspieszonego metabolizmu, który jest pomocny w redukcji wagi.

dietetyka kliniczna Poznań

Bewei:

Sesja Bewei składa się z 2 zabiegów: elektromagnetyczny mikromasaż tkankowy i drenaż limfatyczny. Podczas obu zabiegów pozostaje się w ubraniu a cała sesja trwa ok 80 minut. Dopasowanie odpowiedniego harmonogramu zabiegów pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów,  zwalczanie cellulitu, oczyszczenie organizmu z toksyn, zdredukowanie stresu w życiu codziennym oraz wiele innych.