Efekty i opinie

Diet Med

Efekty i opinie naszych pacjentów

  • “Rok temu (od marca 2016) szukałam na własną rękę odpowiedniej dla siebie diety. Korzystałam z dostępnych na rynku propozycji online i byłam zadowolona z jakości diety, doboru składników, ale moim największym osiągnięciem było to, że nie tyłam, ewentualnie schudłam 1 kg na dwa miesiące. Co w zasadzie było dobre, bo wcześniej tyłam jedząc nieodpowiednie rzeczy. Jednak szukałam rozwiązania, które dałoby mi upragniony spadek wagi. Dla zdrowia przede wszystkim, a też przy okazji dla wyglądu i samopoczucia. Pod koniec roku zwątpiłam czy ja w ogóle mogę schudnąć. Oczywiście w napadzie żalu jadłam bez umiaru, w związku z tym tyłam znowu. I tak czas mijał, a ja kolejny raz w życiu dobiłam do wagi 84 kg, przy wzroście 176, mając 37 lat... I wtedy stwierdziłam, że koniecznie muszę poszukać pomocy na zewnątrz. Zaciekawiła mnie transformacja dwóch koleżanek w pracy, które w krótkim czasie pięknie schudły, wyglądały olśniewająco i doskonale się czuły. Obie poleciły panią Olgę. Tego samego dnia umówiłam się na wizytę. Pierwsza odbyła się 15 lutego 2017. Do końca czerwca schudłam 11 kg, właściwe przy okazji. Dlaczego tak myślę? Bo dieta, którą rozpisuje pani Olga jest dla mnie idealna pod względem smaków i prostoty przygotowania. Właściwie nie czuję, że jestem na diecie, Czuję się wspaniale, mogę i chcę robić więcej rzeczy, odzyskałam miły widok w lustrze, a przede wszystkim, to nie jest zmiana na chwilę. Bo nie wyobrażam sobie, żebym teraz miała wrócić do starych nawyków. Pani Olga ma świetny system, spotykamy się co 2-3 tygodnie i badamy sytuację na bieżąco. Ma taką wagę, która wprost mówi ile mam lat w sensie metabolicznym - hmhmh zaczynałam w wieku 53 lat, a teraz mam 38 :) to się nazywa odmłodzenie. Moje koleżanki zauważały zmianę i pytały kto mi to zrobił i same pędzą do pani Olgi. W sumie 4 z nich już ma rozpisane diety i minusowe kilogramy na koncie. To jest najlepsza reklama. Zadowolona, chudsza klientka, która z uśmiechem rozdaje numer telefonu do swojej dietetyczki. A Pani Olga jest obłędna. Miła, konkretna i przede wszystkim SŁUCHA. No i oczywiście jest mistrzem w tym co robi. Polecam każdemu kto szuka specjalisty w sferze odżywiania.”

    Marta Ż.

  • “Potrawy przygotowywane w ramach diety były zaskakująco smaczne – właściwie poza soczewicą wszystko mi smakowało. Kiedyś myślałam, że dieta to tylko głód przeplatany z jakimś zielonym paskudztwem :D Czasami przygotowanie obiadu było błyskawiczne, czasami zabierało mi nawet półtorej godziny – ale to dlatego, że po przygotowaniu całości nagle doczytywałam w ostatnim wersie: „plus 3 łyżki ryżu brązowego”… No i trzeba było wstawić ryż, a brązowy gotuję 35 minut :D Przygotowywanie dań było tak naprawdę kwestią wprawy i organizacji – można było nagotować nawet na parę dni do przodu za jednym razem – kiedy np. ryż pojawiał się dwa dni z rzędu, a ja dodatkowo każdy z tych dni dublowałam. To dublowanie menu dla mnie było idealnym rozwiązaniem. Wszystkie produkty są w Poznaniu łatwo dostępne – jeden tylko Piotr i Paweł ma wszystko. Ja kupowałam też w Carrefourze. Jestem drobnej budowy ciała, więc kiedy przybyło mi kilka kilogramów, znajomi pukali się w czoło: „No z czego ty chcesz chudnąć? Z kości na ości? Przecież ty jesteś taka drobna.” A ja widziałam, że zamki w spodniach i spódniczkach się nie dopinają, a na szyi pojawiła się drugi podbródek. Już kiedyś próbowałam na własną rękę się odchudzać (ale źle się czułam), ale dopiero Pani pokazała mi, jak to robić mądrze i zdrowo. Podeszła Pani do mnie indywidualnie, nie zbyła mnie Pani, zrozumiała w mig, o co mi chodzi i co mi przeszkadza. Teraz zwracam większą uwagę na swój tryb życia, staram się więcej ruszać i dbać o siebie. Lepiej się czuję, bo obiedzie nie chce mi się spać, mam też lepszą cerę.Schudłam 5 kg w niecałe 2 miesiące.”

    Karina G.

  • “Dietę zaczełam 14.01.2017 r. Tego dnia miałam 81,1 kg. Ostatnią kontrolę miałam 24.5.2017 r. i wtedy miałam 60,9 kg, a więc 20 kg mniej w niecały 5 miesięcy. Może to brzmi niewiarygodnie, ale dla mnie dieta była przyjemnością. Nigdy nie myślałam, że można jeść tak smaczne potrawy na diecie i jeszcze w pożądnych porcjach, a jednocześnie chudnąć. Pani Olga przygotowała mi fajne jadłospisy, wszystkie posiłki były proste do wykonania, a składniki dostępne w każdym supermarkecie. Co dla mnie było niesamowite - Pani Olga wybierała skladniki według pory roku, więc nie musiałam z tęsknotą patrzeć na truskawki, szparagi itp., to wszystko było w mojej diecie. Gotowałam na 2 dni i to dla mnie było super, bo nie musiałam każdego dnia być w kuchni i też nie myślałam cały czas o jedzeniu, bo jedzenie było moją obsesją. Kiedy miałam nadwagę, myślałam, że fajnie się czuję, że nie mam żadnych kompleksów. Jednak, z każdym kilogramem mniej, moje samopoczucie się zmieniało i zrozumiałam, że wcześniej często okłamywałam samą siebie, przekonywałam, że dobrze się czuję z nadwagą. Okazało się, że to jak teraz się czuję jest nie do porównania z tym jak kiedyś się czułam. Też nauczyłam się wielu rzeczy - regularnie jeść, zwracać uwagę na jakość produktów i najważniejsze – że nie muszę zjeść do końca jeżeli już jestem syta.”

    Ivana P.

DIET-MED dietetyka praktyczna
Warszawska 112
61-047 Poznań

wtorek
9.00-13.00
15.30-19.00
środa
15.30-19.00
Z wyłączeniem dni wolnych od pracy ( świąt).